МФК “Миколаїв” – “Динамо” Київ. Прогноз Андрія Ковальчука

18:00/26 кві '17

Хочу відмітити, що цей матч дуже важливий для “Динамо” з точки зору результату, адже команді потрібен кубок країни. Зробити це буде дуже не просто, тому що таких претендентів на трофей є ще 3.
Протистояння МФК “Миколаїв” – “Динамо” на Центральному міському стадіоні м. Миколаєва є дуже привабливим для вболівальника. Сюди приїжджає один із грандів українського футболу. Звичайно, для корабелів це шанс продемонструвати свій потенціал і водночас заявити про себе, як команду, яка спроможна боротись за результат. Команда Руслана Забранського зараз знаходиться в нижній частині турнірної таблиці ПФЛ (15 місце і 27 пунктів після 26-ти турів). Зрозуміло, що це далеко не найкращий результат, який здатна демонструвати ця команда. Багато проблем клубу є причиною цьому.
Не дивлячись на всі негаразди, сьогодні команда хотітиме дати бій “Динамо”. Питання в іншому, чи вийде ця спроба вдалою? На мою думку, заряджені футболісти “Миколаєва” не розчарують вболівальника і спробують зачепитись за результат, хоч повторюсь, це буде зробити дуже не просто!

Ординар: Програш
18:00/26 кві
«Миколаїв» – «Динамо»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0