«Металіст» – «Нива» Бузова: прогноз і ставка | Мотивація гостей зіграє вирішальну роль

12:00, 18 лис 2023
Грає
Матч, де господарям нічого не потрібно, а гостей влаштує лише перемога. Харківський «Металіст» безславно провалює сезон, новачок Першої ліги «Нива» навпаки мчить у боротьбу за чергове підвищення. Граємо ординар із коефіцієнтом 2,02.

Цікавий виходить парадокс. «Металіст» вилетів з УПЛ, втратив усіх провідних футболістів, залишився без звичного фінансування, вже провалив свої виступи на першому етапі Першої ліги України, достроково позбавився шансів на топ-5 групи «А», посідає останню сходинку.

І на противагу харків’янам прогрес «Ниви» із Київщини. Тріумфатор Другої ліги України отримав нового досвідченого тренера Сергія Жабченка. До нього в команду прийшов цілий ряд гравців із чималим досвідом виступів в УПЛ (Михайло Сергійчук, Данило Книш, В’ячеслав Турчанов, Руслан Паламар та інші). Відразу «Нива» Бузова стала приємним відкриттям у групі «А» Першої ліги – йдуть 3-ми, на 90% гарантували вихід у черговий етап.

Так, перемога над «Металістом» гарантує «Ниві» топ-5. «Червоні» трішки забуксували у попередніх п’яти турах, але саме в крайній грі здобули важливі 3 бали проти «Хуста» (1:0). В заключній зустрічі протистояти міцному «Епіцентру», тому колектив Жабченка розуміє важливість дуелі проти аутсайдера «Металіста». Не варто більше наводити аргументів на користь гостей. Ставимо на їх чисту перемогу за коефіцієнт 1,74 від БК Favbet.

Конкурс до матчу Україна – Італія: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Перша ліга України. 17-й тур
12:00/18 лис
«Металіст» – «Нива» Бузова
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі