«Металіст» – «Динамо». Прогноз Вадима Скічка

19:30, 14 тра 2016

У якому б стані не перебував «Металіст», налаштовувати харків’ян на «Динамо» двічі не варто. Протистояння Київ-Харків все одно буде цікавим, вважає журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко.

Після ганебної поразки від «Шахтаря» кияни спробують виправитися у Харкові та закінчити сезон на позитиві. Якщо зазирнути у таблицю, мимоволі з’явиться відчуття, що на «Динамо» чекають легкі три очки. Та з іншого боку кияни вже забезпечили чемпіонство, дехто з них вже можуть бути на курортах. Не забуваймо, що Ярмоленко та Рибалка дискваліфіковані. Натомість харків’яни під керівництвом Призетка неначе згадали, що можна перемагати, а не лише дарувати суперникам очки. Найголовніша чеснота нового «Металіста» – захист. Після зміни тренера та повернення у ворота Погорілого харків’яни у трьох матчах не пропустили жодного м’яча!

Я впевнений, що натхненні нещодавніми успіхами «Жовто-сині» спробують якомога довше чинити опір чемпіонам України. Чи зможуть четвертий матч поспіль не пропустити – навряд чи. Цікаво, що харків’яни більше забивають та пропускають саме у другому таймі, тому логічною є ставка «другий тайм результативніший за перший». Parimatch оцінив таку імовірність коефіцієнтом 1,97.

Ординар: Виграш
УПЛ
19:30/14 тра
«Металіст» - «Динамо»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 67%
Не пройде 33%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0