«Мемфіс» — «Шарлотт»: прогноз та ставка. «Хорнетс» успішно проведуть першу половину матчу

03:00, 11 лис 2021
У матчі регулярного сезону-201/22 Національної баскетбольної асоціації «Мемфіс Гріззліс» прийматиме «Шарлотт Хорнетс».

«Мемфіс»

Поки що нічого видатного «Мемфіс» не демонструє. Команда впевнено грає вдома, де виграла останні три матчі, але на виїзді не впорається із суперниками. Лідери всі у строю. Джа Морант веде свою команду вперед, проте часом просто не вистачає досвіду та стабільності провести рівно увесь матч. У будь-якому випадку вдома «Мемфіс» виглядає впевнено і поки календар схильний до того, щоб здобувати перемоги, 8 із десяти матчів команди пройдуть у рідних стінах.

«Шарлотт»

«Хорнетс» на відміну від свого майбутнього суперника проводять дуже невдалу виїзну серію. Вже в пасиві чотири поразки на виїзді, а серія програшів розтягнулася на п’ять матчів, хоча в кожній зустрічі «шершні» показують ознаки яскравої гри. Часто їх просто не вистачає наприкінці, але часом і самі «Хорнетс» видають камбеки. Останній матч проти «Лейкерс» програли в овертаймі. Відмінно виявив себе ЛаМело Бол, який записав на свій рахунок трипл-дабл. Розьє та Хейворд на двох набрали 50 очок. Наразі «Шарлотт» діє у бойовому складі, тому не виключено і завершення серії поразок.

Прогноз

Вражаюче, але є у «Шарлотт» ще триваліша серія невдач, яку саме час вже переривати. У семи поспіль останніх матчах «Хорнетс» програли у першій половині. Пора вже не лише перемогти, а й вдало провести першу половину матчу, без якої найчастіше складно і вигравати. «Мемфіс» удома виграв три перші половини поспіль, тому і тут саме час відступитися. В даному випадку можна взяти навіть перемогу «Шарлотт» з підстраховкою у (+2,5) очки.

Ординар: Виграш
НБА. Регулярний сезон-2021/22
03:00/11 лис
«Мемфіс» — «Шарлотт»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі