«Мемфіс Гріззліс» – «Сан-Антоніо Сперс». Прогноз Дмитра Донського

04:30/28 кві '17

Коментатор бейсболу, американського футболу, баскетболу на каналі Viasat Sport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Дмитро Донський дав прогноз на матч «Мемфіс Гріззліс» – «Сан-Антоніо Сперс». Це шоста зустріч стартового раунду плей-оф НБА в Західній конференції, яка відбудеться в ніч з четверга на п’ятницю в «Фед-Екс-форум» в Мемфісі. Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі «Шпори» здобудуть вирішальну перемогу в серії.

Те, що творить в цьому плей-оф тренер «Мемфіс Гріззліз» Девід Фіздейл, – приклад того, що зовсім скоро тренеру «Сан-Антоніо Сперс» Греггу Поповичу доведеться перебудовувати свою систему. Причому мова йде не про косметичний ремонт, але про капітальні зміни ігрової книги. Так, в минулому матчі «Мемфіс» програв (103:116), але ж команда змогла взяти дві гри до того, на своєму паркеті. І це при тому, що у «Ведмедів», наприклад, травмований Тоні Аллен, який є одним з кращих гравців персональної опіки. Фактично шоста гра серії, яка відбудеться в Мемфісі, стане перевіркою на міцність не стільки «Сперс», як команди, скільки того, наскільки хороший тренер Попович, не інакше.

Ні, не можна сказати, що Фіздейл переграє його за всіма статтями, але варто говорити, що цей наставник, який перший рік працює на позиції головного – показує шлях того, як грати проти «Сперс», які вічно вважаються фаворитами. Дві перемоги «Гріззліз» тим цікавіші, що здобуті вони без виконавців, таких як Чандлер Парсонс і Аллен. У зв’язку з цим, варто зовсім небагато розібрати те, як грає «Мемфіс», і які шанси клубу залишитися в серії.

Перш за все, варто виділити, що підопічні Фіздейла прекрасно грають проти головного козиря «Шпор» – знаменитого руху м’яча. Так, якщо згадувати домашні матчі «Ведмедів» в цій серії, то в них баскетболісти з Техасу змогли розіграти лише по 16 комбінацій. У той же час, в п’ятій грі, цих комбінацій було вже 26, а Патті Міллз набрав – 20 очок, вийшовши з лави запасних. Саме з Міллзом були організовані два ривки, які, в результаті, і стали переможними. Це сталося в третій і четвертій чвертях, де різниця двічі доходила до (+18) на користь «Сперс».

Таким чином, прогнозувати результат шостого матчу – передбачати результат роботи над помилками. Попович буде робити це по двох іграх в Мемфісі, а Фіздейл по останнього поєдинку в Сан-Антоніо. Повірю все-таки в старого доброго Поповича, команда якого виграє матч за (-4,5) очок. І серію.

Ординар: Виграш
НБА. Плей-оф. Західна конференція
04:30/28 кві
«Мемфіс Гріззліс» - «Сан-Антоніо Сперс»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.02.2019 по 28.02.2019 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0