Медісон Кіз – Еліна Світоліна. Прогноз і ставка Олександра Золотогорського

01:00, 21 січ 2019

Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ» і коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський склав прогноз на матч 1/8 фіналу Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу між Медісон Кіз і Еліною Світоліною.

Еліна Світоліна дещо розчарувала в матчі проти Шуай Жанг. Ні, круто, що вона вирвала перемогу, показала характер і т.п. Але ж далі поєдинки проти куди сильніших і потужніших суперниць. І чинний рівень тенісу може не дозволити перемагати і далі.

Медісон Кіз – пропустила всі стартові турніри в Австралії. Цілеспрямовано готувала до Австраліан Оупен через тренування. І вона готова! Дуже солідно грає, за три матчі не віддала жодного сету. І, повірте, 6-3, 6-2 проти Мертенс – це показник.

А ще рахунок особистих зустрічей на користь американки. 2:0. І остання перемога теж на турнірі Гренд Слем, і теж на харді. Той самий раунд, що і зараз, але ЮС Оупен.

Світоліна в рейтингу виграє 10 позицій у Кіз. Але фаворит – саме Медісон. Дуже тривожний дзвіночок.

Друзі, якщо просто хочете повболівати, нічого не ставте. Тримайте кулаки за Еліну. Якщо ви цинічніші, і таки хочете зіграти цей матч, варто брати перемогу Кіз. 1.68 на Паріматч. І навіть якщо не зайде, ви ж не будете засмучуватися, правда?

Ординар: Програш
Australian Open
01:00/21 січ
Медісон Кіз – Еліна Світоліна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0