«Маямі» — «Сан-Антоніо»: прогноз і ставка. «Сперс» впораються із захистом «Хіт»

03:00, 29 кві 2021
У матчі регулярного сезону-2020/21 Національної баскетбольної асоціації «Маямі Хіт» прийме «Сан-Антоніо Сперс».

«Маямі»

«Хіт» вдома виграли шість з минулих семи битв, в тому числі останні чотири поки не зустрілися з «Чикаго». Матч з «биками» можна назвати провальним, так як суперник грав без свого лідера, але і флорідци не можуть похвалитися порожнім лазаретом. Якщо брати всі матчі, то в останніх трьох зустрічах команда Споельстри виграла всього раз.

Втрати все ж позначаються, а Батлер і Адебайо удвох не завжди витягують команду. Занадто багато травмованих серед виконавців другого ешелону, періодичні постріли яких і допомагали лідерам. Відзначимо, що «Хіт» розташовуються на 7-му місці Сходу і дуже хочуть піднятися в топ-6, щоб не грати додаткові матчі до плей-оф.

«Сан-Антоніо»

«Сперс» також в активній боротьбі за вищі місця в плей-оф, ніж їх поточне — 9-е. «Сан-Антоніо» виграв останні три матчі, а перемога на виїзді проти «гарячого» «Вашингтона» (146:143) була особливо емоційної, так як здобута в овертаймі при божевільній результативність обох команд.

Команда Поповича виграла п’ять із останніх шести битв, а якщо брати до уваги тільки виїзні матчі, то там показник ще краще — 6 перемог в останніх 7 зустрічах. У відмінній формі зараз і Дерозан, і Мюррей. Руді Гей і Патті Міллс періодично підключаються. Можна сказати, що техасці набрали дуже пристойний хід і не дуже зрозуміло, чому їх так недооцінюють.

Прогноз

Перемога «Сперс» оцінюється в 2,80, що дуже привабливо, але все ж ставити проти «Хіт» досить ризиковано, тим більше, що не так то й часто «Маямі» вдома поступається в двох поспіль зустрічах. У цьому матчі цікавим виглядає ставка на тотал «Сперс» більше 101 очка. У минулих 12 домашніх матчах «Хіт» 11 раз пропускали не менше 101 очка. Якщо взяти виїзні зустрічі «Сан-Антоніо», то там запропонований тотал пробивався в 12 з останніх 13 матчах.

Ординар: Виграш
НБА. Регулярний сезон-2020/21
03:00/29 кві
«Маямі» — «Сан-Антоніо»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі