«Маямі» — «Нью-Йорк»: прогноз та ставка | «Хіт» здолають «Нікс»

02:00, 26 бер 2022
У матчі регулярного сезону-2021/22 Національної баскетбольної асоціації «Маямі Хіт» прийматиме «Нью-Йорк Нікс».

«Маямі»

«Хіт» продовжують утримувати перше місце на Сході, але останнім часом команда дещо пригальмувала, хоч усі ключові виконавці зараз у строю. «Маямі» програв останні два матчі, а якщо брати домашні зустрічі, то в минулих шести іграх на рахунку флоридців лише три перемоги. У недавній грі з «Голден Стейт» команда Споельстри просто провалилася проти знекровленого складу, але на матч з «Нікс» напевно збереться з думками і не допустить серії з трьох поразок. Цього сезону «Хіт» лише двічі видавали серію з трьох невдач, а вдома два матчі поспіль програвали лише раз.

«Нью Йорк»

«Нікс» все ще тішать себе надією пробитися до топ-10 та зіграти за право брати участь у плей-офф. Останнім часом команда трохи прокинулася, вигравши три з останніх п’яти матчів. На виїзді колектив Тібодо переміг у чотирьох з минулих шести, але в останній успішній битві з «Шарлотт» не грав Джуліус Рендл, лідер «Нікс». Його участь у зустрічі с «Хіт» все ще під питанням. Невдало «Нью-Йорк» грає проти «Маямі» останнім часом, поступившись у попередніх чотирьох матчах, зокрема двічі у поточному сезоні. Остання перемога датована січнем 2020 року.

Прогноз

Не віриться в третю поспіль поразку «Хіт» з огляду на те, що команда грає в бойовому складі. У цьому матчі варто придивитися до простої ставки на перемогу «Маямі» з форою (-4,5). Лише у чотирьох матчах на своєму полі з початку сезону «Хіт» виграли із меншою різницею. Цікаво, що «Нікс» програли останні три виїзні зустрічі з меншим відставанням, але настав час і зафіксувати велику поразку проти лідера Сходу.

Ординар: Програш
НБА. Регулярний сезон-2021/22
02:00/26 бер
"Маямі" - "Нью-Йорк"
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі