«Маямі» — «Лейкерс»: прогноз і ставка. «Хіт» зіграють результативно

02:30, 09 кві 2021
У матчі регулярного сезону-2020/21 Національної баскетбольної асоціації «Маямі Хіт» прийме «Лос-Анджелес Лейкерс».

«Маямі»

«Хіт» при повноцінному складі останнім часом дещо відновили свої позиції, вигравши чотири зустрічі поспіль, поки не пройшов матч з «Мемфісом». У поточному сезоні саме «Гріззліс» двічі переривали переможні серії «Хіт». В рідних стінах флорідци взяли два з останніх трьох матчів, але в цілому виглядають дуже пристойно, додавши і по частині нападу.

Поступово вливається до складу і Віктор Оладіпо, який може стати серйозним посиленням атаки. У строю Батлер, Адебайо. З «Лейкерс» торішні фіналісти вже провели один матч. 20 лютого в гостях «Хіт» обіграли діючих чемпіонів, причому тоді ще грав ЛеБрон Джеймс, але вже не було Ентоні Девіса.

«Лейкерс»

«Лос-Анджелес» без Джеймса виграв 4 з 10 матчів. В останніх зустрічах все лягло на плечі Харрела, Шредера і Кузми, але проти «Хіт» може бути дуже складно. На виїзді «Лейкерс» виграли всього три з останніх 9 боїв, а Девіса і Джеймса навіть в доступному для огляду майбутньому не видно. В останньому матчі вдало відіграла атака «озерних» проти «Торонто» (110:101), але канадців зараз дуже сильно лихоманить, чого не скажеш про «Хіт». Варто зазначити, що саме на виїзді «Лейкерс» по сезону непогано грають в захисті. В середньому за матч вони пропускають по 104,7 очка, але якщо взяти останні 10 гостьових битв, то середній показник збільшується на три пункти.

Прогноз

«Маямі» вважається однозначним фаворитом, але брати перемогу господарів з великою форою не дуже хочеться. Цікавіше виглядає тотал на «Хіт» більше 105,5 очка. Справа в тому, що мінімум 106 очок «Маямі» вдома набирав в 11 з останніх 14 матчів. У той же час «Лейкерс» на виїзді більше 105 очок не пропускає вже три зустрічі поспіль, хоча до цього отримав більше в п’яти з попередніх семи боїв. Атаці «Хіт» цілком під силу перервати оборонну серію «озерних».

Ординар: Виграш
НБА. Регулярний сезон-2020/21
02:30/9 кві
«Маямі» — «Лейкерс»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі