«Маямі» — «Клівленд»: прогноз і ставка. «Хіт» послаблять защист

03:00, 04 кві 2021
У матчі регулярного сезону-2020/21 Національної баскетбольної асоціації «Маямі Хіт» прийме «Клівленд Кавальєрс».

«Маямі»

Після шести поспіль поразок «Хіт» поступово почали відновлюватися, вигравши наступні три матчі. На виїзді багато в чому завдяки потужній захисту вдалося зупинити «Нікс» та «Індіану», а вже вдома був битий «Голден Стейт». Передбачається, що в майбутньому матчі з «Клівлендом», якому «Хіт» вдома не програвали в останніх 15 домашніх зустрічах, на паркет повернеться Горан Драгіч. Iнші лідери також в строю, тому у гостей шансів на успіх буде не так то й багато. У поточному сезоні команди провели один очний матч, в якому сильніше був «Маямі» (113: 98). Відзначимо цікаву парадоксальнсть у грі «Хіт» в захисті. На виїзді команда в середньому пропускає по 105,3 очка, а вдома — по 109,1.

«Клівленд»

«Кавс» нічим особливим не виділяються. В березні команда виграла 3 з 13 матчів, а зараз переживає серію з чотирьох поразок, в яких жодного разу не набрала більше 98 очок. З атакою у «Клівленда» є складнощі. В середньому за матч «Кавс» набирають по 102,7 очка. Якщо взяти виїзні матчі, то показник істотно падає, до 97,2 пункту. Однак варто зазначити, що до складу нарешті повернувся Кевін Лав, а також Метью Деллавідова. Навряд чи кардинально ці зміни вплинуть на результат, але, можливо, хоч трохи додадуть небезпеки в атаці. Відзначимо, що на виїзді «Клівленд» грає дуже слабо — всього 6 перемог в 24 матчах.

Прогноз

Очевидним фаворитом є «Маямі», але фора в (-12) очок при таких низових командах здається занадто великою, а ось тотал на гостей в 95 очок зацікавив. Так, з атакою у «кавалеристів» все дуже погано, але зараз грає фактично бойовий склад, до того ж «Хіт» в рідних стінах менше переживають щодо оборони, ніж на виїзді.

З початку сезону менше 95 очок «Маямі» вдома пропустив всього в двох матчах. Той же «Клівленд» до поточної серії з чотирьох поразок, в якій тричі набрав менше 95 очок, на протязі 6 матчів записував на свій рахунок не менше 98 очок. Навіть на виїзді «Кавс» цілком під силу здолати такий низький тотал, який пробивався в останніх чотирьох очних зустрічах в Маямі.

Ординар: Виграш
НБА. Регулярний сезон-2020/21
03:00/4 кві
«Маямі» — «Клівленд»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі