«Маямі Хіт» – «Чикаго Буллз». Прогноз Дмитра Донського

02:00, 11 лис 2016

Коментатор бейсболу, американського футболу, баскетболу на каналі Viasat Sport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Дмитро Донський дав прогноз на матч «Маямі Хіт» – «Чикаго Буллз» в регулярному чемпіонаті НБА. Зустріч відбудеться в ніч з четверга на п’ятницю на «Американ Ейрлайнс-Арені» в Маямі. Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі гості з Чикаго на чолі з Дуейном Вейдом здобудуть перемогу.

Всім відомо, що Дуейн Вейд – гравець приголомшливий. Не любить він в останніх сезонах лише одного – грати два дні поспіль. У цьому чемпіонаті один такий поєдинок вже був, і Вейд зміг набрати всього лише чотири очки проти «Пейсерс», які, до слова, перемогли – 111:94. Майбутній матч також буде проходити на наступну добу після попереднього. Це двоматчева виїзна серія, де напередодні «Чикаго Буллз» грали проти «Хокс», а в майбутньому матчі суперником буде «Маямі Хіт». Таким чином, досить багато в майбутній грі впирається в форму, в якій Вейд підійде до цієї гри.

Взагалі, регулярна першість це така рутина, в рамках якої ти граєш на певному рівні, намагаючись просто показати свій баскетбол. Однак, є деякі особливі матчі, які цілком можуть стати додатковими мотиваторами. Майбутня зустріч для Вейда якраз з таких. Згадаймо про те, що ще в минулому чемпіонаті він виходив на паркет у формі «Хіт», але не зміг домовитися про нову угоду напередодні цього сезону. Тут як тут наспів «Чикаго» зі своєю угодою. Незважаючи на те, що Вейд програв по чистим грошам у порівнянні з минулим чемпіонатом, він показав язик президенту «Хіт» Пету Райлі.

Напередодні цього матчу Вейд дав не найприємніше інтерв’ю, де говорив про те, що Райлі немов ховався від нього, коли мова зайшла про нову угоду. Думаю, що все це якраз і є та сама мотивація для звичайного матчу регулярного сезону, який пройде в Маямі. Залишається лише уявити, за кого будуть уболівати місцеві вболівальники, які дуже люблять Вейда.

Що стосується «Хіт», то команда шукає свою гру, і майже знайшла, якби тільки не майстерність гравців в завершальній стадії. Так, в недавньому матчі проти «Тандер» мені дуже сподобалися «Хіт», за винятком окремих поєднань, які тренер Ерік Споелстра тримав на паркеті. Крім того, не можна не відзначити і відчайдушну гру на чужому щиті, де лютував Джастіс Вінслоу. Ось тільки його показник з гри в тому матчі – 2/13, а у Діона Вейтерса – 1/9. На жаль, це не показники одного матчу, а системні впродовж сезону. І це ж баскетболісти стартового складу. Таким чином, я б все-таки поставив на чисту перемогу «Чикаго» в принциповому матчі для Дуейна Вейда.

Ординар: Виграш
Регулярний чемпіонат НБА
02:00/11 лис
«Маямі Хіт» - «Чикаго Буллз»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0