«Маямі» — «Чикаго»: прогноз і ставка. «Хіт» здолають «Буллз»

03:00, 25 кві 2021
У матчі регулярного сезону-2020/21 Національної баскетбольної асоціації «Маямі Хіт» прийме «Чикаго Буллз».

«Маямі»

«Хіт» поки балансують на 7-му місці Сходу, але в цілому перемог останнім часом більше, ніж поразок, хоча траплялися й досить несподівані осічки. У рідних стінах Джиммі Батлер і компанія виграли п’ять з останніх шести битв, поступившись лише «Мемфісу» (112:124), який і зумів подолати захист «Хіт». У переможних матчах більше 109 балів не пропускалося.

Якщо брати до уваги і виїзні матчі, то в останній грі проти «Атланти» (103:118) була перервана серія з трьох перемог, причому здолати вдалося і «Бруклін» вдома, і «Сан-Антоніо» на виїзді. Варто також відзначити, що зараз команда Споельстри грає бойовим складом, тому знекровленим «бикам» буде вкрай складно знайти підходи до фіналісту минулого сезону.

«Чикаго»

«Буллз» як і раніше грають без свого лідера Зака Лавiна. «Чикаго» розташовується на 12-му місці Сходу. Дістати «Індіану» і «Вашингтон» ще можна, але той же столичний клуб зараз видає потужну серію перемог, а «бики» грають з перемінним успіхом. То «Чикаго» на виїзді розправляється з «Бостоном», то виходить повний провал в матчі з «Клівлендом», потім знову потужна гра Вучевіча і перемога над «Шарлотт».

Загалом, після шести поспіль поразок «Буллз» виграли три з наступних чотирьох матчів, але в гостях показники значно скромніші — всього три перемоги в останніх 11 матчах, а мінімальна різниця в рахунку була в 4 очки. Дуже багато в успішній грі «биків» залежить від Вучевіча, а його є кому в стані «Хіт» прикрити або хоча б серйозно ускладнити гру.

Прогноз

З огляду на те, що склад «Хіт» буде максимально бойовим, що означає непоганий баланс в грі і якісний захист, а це в свою чергу велика проблема для ослаблених «биків», то ставка на перемогу «Маямі» з форою навіть в 4 очки виглядає вельми привабливо . Відзначимо, що в єдиному очному матчі в Чикаго сильнішими були «Хіт» (101:90). Тоді грав Лавін, але ще не було Вучевіча в складі.

Ординар: Виграш
НБА. Регулярний сезон-2020/21
03:00/25 кві
«Маямі» — «Чикаго»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі