Мартін Ландалус – Пабло Андухар: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

17:00, 21 лис 2023
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч челленджера Йокогама 2023, де між собою зіграють Мартін Ландалус – Пабло Андухар.

Мартін Ландалус

У 2022 році Ландалус здобув перемогу на юніорському Відкритому чемпіонаті США. Успіх на такому рівні дозволив тенісистові гучно заявити про себе та стати однією з головних надій іспанської федерації. Цього сезону Ландалус розпочав професійну кар’єру, завдяки медійності тенісист став отримувати спеціальні запрошення до основної сітки челленджерів. Це дало змогу Мартіну не тільки набратися досвіду, а й рейтингових очок. Цього сезону Ландалус має шанси дебютувати в топ-500.

Як і більшість іспанських гравців, Ландалус показує свою найкращу гру на ґрунті, де проводить більшість часу. Мартін відіграє в комбінаційній манері, подовгу тримаючи м’яч у корті та вичікуючи помилок від суперників. Тенісист не має потужної подачі, тому часто програє свої гейми, але компенсує це впевненою грою на прийомі.

Пабло Андухар

Сезон складається непросто для Пабло, він не грав пів року, розгубив рейтингові очки й опинився за межами першої тисячі рейтингу. За останні роки Андухар неодноразово повертався в тур після серйозних проблем зі здоров’ям. Але цього разу все виглядає складніше. Через два місяці іспанцеві виповниться 38 років, він більше не може похизуватися колишньою витривалістю та швидкістю. Крім цього, враховуючи всі травми тенісиста, йому буде складніше витримувати навантаження.

Андухар конкурентоспроможний тільки на ґрунті. Іспанець не має ані потужної подачі, ані атакувального потенціалу. Пабло кожним ударом намагається втягнути суперників у затяжні розіграші, щоб тактично переграти. Один із ключових аспектів у грі Андухара – укорочені удари.

Розбір поєдинку

Андухар довгий час не грав, але він багато разів публікував звіти з тренувань і готувався до домашнього турніру. Ландалус поки що тільки починає свій шлях у світі тенісу, тому матчі з подібними суперниками для нього великий виклик і тиск. Очікую, що Пабло дасть бій молодому таланту.

Ординар: Програш
Челленджер Валенсія 2023
17:00/21 лис
Мартін Ландалус - Пабло Андухар
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі