«Марсель» – «Бордо». Прогноз і ставка Вадима Скічка

22:00, 08 гру 2019
Марсельський «Олімпік» набрав хід. У провансальців п’ять перемог поспіль і у Франції вже вголос кажуть, що ось він – нарешті з’явився конкурент для ПСЖ. Про боротьбу за перше місце з Парижем, напевно, говорити зарано, але «Олімпік» точно позмагається за місця у ЛЧ. Їхній суперник у неділю, «Бордо», теж перебуває високо, втім постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко вважає ймовірнішим переможцем господарів поля.

Розгромна поразка у класичному французькому протистоянні від ПСЖ зрештою позитивно вплинула на «Марсель». Команда Андре Віллаша-Боаша видала серію з п’яти поспіль перемог, а на «Велодромі» «Олімпік» є непереможним з першого туру. «Бордо» це гідний опонент, втім «Марсель» вдома вже перемагав «Сент-Етьєн», «Лілль» та «Ліон». Донедавна головною проблемою «Олімпіка» була гра на виїзді, тепер це наче змінилося, однак «Марселю» досі бракує видовищних перемог. У двох третинах виграних поєдинків у Лізі 1 команда Віллаша-Боаша долала опонента з різницею всього у один м’яч. Хоча у своїй чинній виграшній серії «Олімпік» щоразу забивав рівно два м’ячі за гру.

Стосовно «Бордо», то цей колектив за результатами виїзних ігор у чемпіонаті тримається навіть у топ-4, попри те, що не може перемогти на чужих стадіонах впродовж трьох матчів. Згідно з xG та xPTS нинішня позиція «Жирондинців» є зависокою. А ще вони пропустили у семи зустрічах з восьми виїзних. Щонайменше раз «Марсель» зобов’язаний засмучувати Бенуа Костіля, проте потенціалу господарів достатньо і на більші звершення.

Бери участь у конкурсі «Час Перших» до топових матчів грудня та вигравай 5000 гривень!

Ординар: Виграш
Ліга 1
22:00/8 гру
«Марсель» - «Бордо»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 2