Маркета Вондроушова – Дар’я Касаткіна: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

20:30, 01 вер 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Маркета Вондроушова – Дар’я Касаткіна у 2-му колі US Open.

Дар’я Касаткіна проти Маркети Вондроушової. Небезпечна суперниця у росіянки. І останнім часом вона непогано грала. Фінал Олімпіади всі пам’ятають, в Токіо вона обіграла Наомі Осаку. Може бути, пік форми припав якраз на Олімпійські ігри, але вже тут впевнено була обіграна Рузе – 7:5, 6:0. Грати з Вондроушовою дуже непросто.

У Касаткіної був хороший результат у Сан-Хосе – фінал. Але після цього на більших турнірах все було не дуже здорово – програвала Жабер, Крейчиковій, Лінетт. І все на досить ранніх стадіях. У першому раунді в Нью-Йорку дуже легко Дар’я розібралася з Цвєтаною Піронковою, але та весь рік нічого особливого не показувала. Думаю, болгарська тенісистка близька до завершення кар’єри.

Я тут все-таки зроблю вибір на користь Вондроушової. Мені здається, вона має перевагу в щільності гри, б’є більш різко та сильно. Та і єдину зустріч на харді вона дуже легко у Касаткіної виграла – 6:2, 6:1 в Індіан-Веллсі.

Ординар: Програш
US Open. 2-е коло
20:30/1 вер
Маркета Вондроушова – Дар’я Касаткіна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Акція "Купон участі" від БК Marathonbet. Приз €200 000
Обмінюйте бали лояльності в Marathonbet на купони та беріть участь в розіграші, головний приз якого складає €200 000.
296
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі