Марк-Андреа Хуслер — Уго Греньє: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

13:00, 28 чер 2022
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк дав прогноз на матч Вімблдону Марк-Андреа Хуслер – Уго Греньє.

Марк-Андреа Хуслер

Хуслер проводить один із найкращих сезонів у кар’єрі. Тенісист виграв два челенджери, набрався впевненості і знаходиться за крок від заповітного дебюту в топ-100 (105-й рядок). Марк-Андреа також намагається більше часу проводити на ATP-змаганнях, але поки що йому важко даються матчі з суперниками рівня топ-100. Швейцарцю буде важко розпочати новий етап у кар’єрі, оскільки його гра залежить від кількох ігрових аспектів (без плану «Б»).

Хуслер будує гру за рахунок подачі. Коли стабільно проходить перший м’яч, він більшість геймів у матчі виграє без боротьби. На прийомі та у розіграшах швейцарець діє агресивно, намагаюся прикластися по м’ячу та вибігти до сітки. У такій манері тенісист відіграє і на швидких, і повільних покриттях.

Уго Греньє

Більшу частину кар’єри Греньє провів на ф’ючерсах, поки минулого року не виграв челенджер. Після цього тенісист зміцнився у топ-200 і навіть намагається замахнутися на дебют в еліті (першої сотні рейтингу). Але зробити це буде непросто з огляду на проблеми зі стабільністю. Від Уго ніколи не знаєш, чи відіграє він на своєму рівні, чи вийде на корт відбути номер, що часто трапляється з ним цього сезону.

Греньє не має ні явних слабких, ні сильних сторін. Більшість ігрових аспектів середньому рівні. Уго багато часу проводить всіх типах покриттів. На корті француз здатний діяти різнопланово, орієнтуючись гру суперників.

Розбір поєдинку

Хуслер виглядає краще в майбутньому матчі. У нього в арсеналі забійна подача, впевнена гра біля сітки та атакуючий потенціал – все те, що потрібне для успішної гри на траві. Греньє провів на траві лише кілька матчів за кар’єру. Француз намагається діяти на корті в агресивній манері і часто виходить до сітки, але багато помиляється. Рекомендую придивитися до перемоги Хуслера.

Ординар: Програш
Вімблдон
13:00/28 чер
Марк-Андреа Хуслер — Уго Греньє
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус 100% на перший депозит від БК 1xBet  
Букмекерська контора 1xBet  пропонує новим гравцям поповнити рахунок на суму до 3000 гривень і отримати стільки ж у вигляді бонусу.
1587
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі