Марія Саккарі – Б’янка Андреєску: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

04:00, 07 вер 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Марія Саккарі – Б’янка Андреєску в 1/8 фіналу US Open.

Дуже складний матч для прогнозування. На мій погляд, шанси в цій зустрічі абсолютно рівні. Фаворита виділити мені складно. У кожної з тенісисток свої плюси. Саккарі грає в більш агресивній манері, жорсткіше б’є по м’ячу. Андреєску здорово діє на контратаках, тактично все грамотно робить. Класно, що Бянка відновилася, пройшла через травми й знову показує хороший теніс. Не знаю, чи та у неї форма, що дозволила виграти US Open, але легко з нею тут нікому не буде.

Мені складно уявити, що в цьому матчі обійдеться без щільної, в’язкої боротьби. Можливі перепади. Витримати весь матч в одному ритмі навряд чи вдасться. Вважаю, що тут ми побачимо або два щільних сети, щось на зразок 7:5, 6:4, або всі три партії. Дівчата з характером, ніхто легко не розлучиться з шансом вийти у чвертьфінал мейджора.

Ординар: Виграш
US Open. 1/8 фіналу
04:00/7 вер
Марія Саккарі – Б’янка Андреєску
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
220
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі