«Маріуполь» – «Юргорден». Прогноз і ставка Вадима Скічка

20:00/02 сер '18

Журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко зробив прогноз на матч «Маріуполь» – «Юргорден» у кваліфікації Ліги Європи. Наш експерт вважає, що шведи виграють в Одесі.

1:4 від «Десни» вдома – це мало бути боляче. Команда Олександра Бабича досі не набрала жодного очка в УПЛ, а у першій грі єврокубків у Стокгольмі здебільшого відбивалася. Виїзний гол може допомогти маріупольцям, але я не маю ілюзій щодо їхнього виходу у наступний раунд. По-перше, «Юргорден» сам собі вигадав проблеми у першій грі, а, по-друге, «Маріуполь» без Тотовицького і Болбата попереду не такий переконливий, як раніше. Крім того, шведи перед матчем-відповіддю знову зіграли 1:1 у чемпіонаті та отримали наганяй від фанатів. До речі, активних фанатів «Юргордена» у Одесі має бути щонайменше півтори тисячі, а це додаткова мотивація для гостей.

Спершу хотів обрати варіант «обидві заб’ють – ні» аж надто невиразною була перша гра цих команд. Хоча загалом як «Маріуполь», так і «Юргорден» часто і забивають, і пропускають. «Тотал менше» тут теж цілком імовірний. Але за ці варіанти пропонують надто низькі цифри, тож я спробую ризикнути та повірити у шведів і їхнє бажання грати у наступному раунді ЛЄ. Для «Маріуполя» вихід далі означатиме поглиблення кризи у чемпіонаті, а там попереду ігри з «Динамо» та «Ворсклою».

Ординар: Програш
Ліга Європи. 2-ий кваліфікаційний раунд
20:00/2 сер
«Маріуполь» - «Юргорден»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1