Марін Чілич – Рафаель Надаль. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

03:00, 03 вер 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Марін Чілич – Рафаель Надаль в четвертому колі US Open, який проходить в Нью-Йорку. Поєдинок відбудеться в ніч на 3 вересня. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі буде низ.

Сезон для Маріна Чілича виходить відверто невдалим. Він навіть з топ-20 вилетів, хоча довгий час перебував у десятці. 4-е коло в Австралії, напевно, найкращий результат. Це, звичайно, не результати Чілича.

Тут поки все непогано йде у хорвата, але і сітка досить легкою була – Кліжан, Штебе. Тільки матч з Ізнером виділяється на цьому тлі. Але Джон зараз не в найкращій формі.

Надаль, звичайно, фаворит. На мій погляд, занадто простенька гра у Чілича для Надаля. Дивувати нічим. До того ж іспанець буде постійно накручувати під бекхенд хорвату, це стане проблемою для Чілича. Коли Марін був ідеально готовий, то за рахунок подачі, потужності свого форхенда він міг конкурувати з найкращими. Але зараз форма не та. Тому вважаю, що Надаль виграє досить легко. Думаю, не більше 36 геймів буде зіграно.

Ординар: Виграш
US Open - 2019. 4-е коло
03:00/3 вер
Марін Чілич - Рафаель Надаль
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1