Марін Чілич – Федеріко Дельбонис. Прогноз Ганни Чакветадзе

15:00/25 лис '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Нанна Чакветадзе спрогнозувала матч Марін Чиліч – Федеріко Дельбонис. Це перша зустріч в рамках фіналу Кубка Девіса, який проходить в Загребі. Зустріч відбудеться в п’ятницю. Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі аргентинцеві вдасться зачепитися за боротьбу.

Привіт всім. У Кубку Девіса збірна Хорватії зіграє зі збірною Аргентини. Завтра почнуть з матчу Маріна Чілича проти Федеріко Дельбониса. І я думаю, що тенісисти зіграють більше 31,5 геймів. Мені здається, що це дуже мало. Не цінують аргентинського тенісиста, який грає непогано. Ну, звичайно, кращі результати він показував на ґрунті. Але все-таки мені здається, що в цьому матчі йому нема чого втрачати.

Так, явний фаворит Марін Чілич. Але ви пам’ятаєте, як він підтверджував свої очки на тому ж US Open. Він сильно нервував, затискався. Не грав він в свою кращу гру. Точно так же він повинен виглядати в матчі проти Дельбониса. Однозначним фаворитом виглядати не завжди добре, особливо в матчах Кубка Девіса. Коли ти граєш за країну, нерви на межі.

Боюся, що Чілич не впорається з тиском, кращу гру не покаже. Швидше за все, він виграє, але гра вдома позначиться на його психологічному настрої. З урахуванням, що Дельбонис непогано грає, і йому нема чого втрачати, він зможе нав’язати боротьбу.

Ординар: Виграш
Марін Чілич - Федеріко Дельбонис
25.11.2016 15:00 ЕЕТ
Кубок Девіса - 2016. Фінал. перший матч
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0