«Марібор» – «Хапоель» Беер-Шева. Прогноз Вадима Скічка

21:45, 22 сер 2017

12,7 мільйона євро гарантує УЄФА кожному учаснику групового етапу ЛЧ. Згідно з даними transfermarkt, вартість усієї команди «Марібора» дорівнює 12,9 мільйона євро. «Хапоеля» – 14,68. Журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко очікує справжню битву за скажені для цих команд гроші. 

Мотивація суперників просто шалена. Точно як на «Рейтингу Букмекерів» – гроші та слава. «Марібор» три роки був без Ліги чемпіонів, а «Хапоель» взагалі може стати дебютантом цього турніру. Битва має бути не на жарт. Ну, ви зрозуміли.

Де висока відповідальність та довгоочікувана мета, там завжди нерви. А де нерви на футбольному полі – там попередження. Вага цього матчу настільки колосальна, що ніг ніхто не прибиратиме. Якщо треба – рук також. До того ж це буде матч-відповідь, який, традиційно, містить у собі ще більше напруги та жовтих карток, ніж перша гра. Саме так було у третьому кваліфікаційному раунді за участі словенців та ізраїльтян. Жодного попередження у першій грі «Марібор» – «Гапнарфйордур», матч-відповідь: 10 карток! «Хапоель» – «Лудогорець» – 5 жовтих карток, а у наступній грі аж 12 попереджень!!

Отже в разі збереження такої динаміки, «Марібор» та «Хапоель» мають пробивати тотал за картками, адже у ізраїльському матчі було три попередження. Арбітр теж відповідний – Джанлука Роккі. Може, він не є якимось шаленим картковидавачем, однак італійська школа та традиції Ріццолі та Тальявенто мають жити! Роккі абсолютно точно не соромитиметься гамувати пристрасті за допомогою карток. Головне, аби «Марібор» і «Хапоель» давали йому приводи.

Ординар: Виграш
Ліга чемпіонів. Плей-оф кваліфікації
21:45/22 сер
«Марібор» - «Хапоель» Беер-Шева
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від «Фан Спорт» до 1000 грн
Букмекерська контора «Фан Спорт» надає для нових гравців бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і зробити депозит на суму не менше 1 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
7
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0