«Манчестер Юнайтед» — «Свонсі». Прогноз Івана Громікова

17:00/02 січ '16

Прогнозом на матч «Манчестер Юнайтед» та «Свонсі» ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, екс-редактор відділу британського футболу на сайті football.ua, нині постійний прогнозист «Рейтинга Букмекерів».

Майбутня доля менеджера «Манчестер Юнайтед» Луї ван Галя поки невідома, і цілком зрозуміло, що нічия у грі з «Челсі» не зробила кредит довіри до голландця безмежним. Так, «Манчестер Юнайтед» виглядав краще звичного, але цього недостатньо для того, щоб вважати ту гру переломним моментом. Кілька таких мав і «Челси», але потім команда поверталися до свого кризового стану, що врешті призвело до звільнення тренера.

Не кажу, що буде сам так, але зараз логічно підтримувати цю версію майбутніх подій. Забити в грі з «Челсі» «МЮ» не вдалося, і це — основне джерело хвилювань, яке підтримує тиск над їхнім наставником. В той же час «Свонсі», який поки не отримав нового менеджера, під керівництвом Алана Кьортіса суттєво покращив свою гру в обороні. Валлійці не пропускали в останніх трьох матчах, і це основна зброя, з якою вони їдуть на «Олд Траффорд». Пропоную поставити на гостей з форою (+1) — на те, що вони не програють. На це дають коефіцієнт 2.40.

Є ще одна ставка, яку я хотів би порадити, відштовхуючись від написаного вище. Спробуємо зіграти на індивідуальний тотал господарів? Менше 1.5 голів «Манчестер Юнайтед» за 1.95. Більше одного гола в чемпіонаті вони в останній раз забивали ще в листопаді.

Ординар: Програш
АПЛ
17:00/2 січ
«Манчестер Юнайтед» — «Свонсі»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
АПЛ
17:00/2 січ
«Манчестер Юнайтед» — «Свонсі»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0