«Манчестер Юнайтед» – «Манчестер Сіті». Прогноз Олександра Шуфрича

14:30/10 вер '16

Відомий український футбольний функціонер і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Олександр Шуфрич зробив прогноз на матч «Манчестер Юнайтед» – «Манчестер Сіті» у четвертому турі чемпіонату Англії.

З першої миті, коли дізнався, хто буде тренерами в цьогорічному дербі Манчестера, зрозумів, що цей матч не пропущу за жодних умов!

Слідкував уважно за пригодами Пепа в АПЛ й однозначно не визначився з позицією щодо його успішності! А ось Моурінью зловив хвилю за рахунок досвіду. Думаю, «МЮ» — однозначний фаворит цього протистояння. Так, можна сказати, що захист «Сіті» став грати трохи надійніше, але «Златан грає лише проти себе, його не цікавлять суперники». А якщо серйозно, то атакувальний потенціал «МЮ» виглядає переконливо.

Взагалі тут проглядається ставка «обидві заб’ють», але я ще виокремлю хороші коефіцієнти на «перемогу «МЮ» та «індивідуальний тотал більше 1.5 від господарів». Саме ці три ставки й рекомендую!

Ординар: Виграш
АПЛ. 4-й тур
14:30/10 вер
«Манчестер Юнайтед» - «Манчестер Сіті»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
АПЛ. 4-й тур
14:30/10 вер
«Манчестер Юнайтед» - «Манчестер Сіті»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 67%
Не пройде 33%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
АПЛ. 4-й тур
14:30/10 вер
«Манчестер Юнайтед» - «Манчестер Сіті»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 67%
Не пройде 33%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.09.2017 по 30.09.2018 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0