«Манчестер Сіті» – «Реал Мадрид»: прогноз і ставка Олександра Золотогорського

22:00, 26 кві 2022
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», головний редактор FootballHub, коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський склав прогноз на матч півфіналу Ліги чемпіонів «Манчестер Сіті» – «Реал Мадрид».

«Манчестер Сіті» – «Реал» – мабуть, в сучасності це протистояння можна назвати класичним для Ліги чемпіонів. Це півфінал, і тут треба з великою повагою ставитися до команди-андердога. Так, «Манчестер Сіті» вважають фаворитом, і це правильно, і взагалі, колись же вони мають виграти трофей… Але «Реал» в жодному разі не треба недооцінювати.

Перший матч не має бути суперрезультативним. Команди будуть обережні. Тим більше, у «Сіті» не буде найкращих крайків: Канселу перебрав жовтих, а Вокер навряд чи зможе відновитися до цього матчу (є всі шанси зіграти у Зінченка!). В «Реала» під великим питання Алаба і Каземіро. І це теж величезні втрати.

Отже, погоджуюся, що «Сіті» фаворит. Але ставлю на нього обережно. І так само, не думаю, що аж надто полетять вперед команди у першому матчі. Тому, варіант такий: 1Х і тотал менше 3,5 за 1,75.

Ординар: Програш
Ліга чемпіонів
22:00/26 кві
«Манчестер Сіті» – «Реал Мадрид»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Конкурси
Суперприз до €100 000 від БК Marathonbet
Акція «Суперприз» – бонусна пропозиція від БК Marathonbet. Для отримання суперпризу необхідно правильно відповідати на питання, присвячені подіям запропонованого футбольного матчу.
362
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі