«Манчестер Сіті» — «Боруссія» Менхенгладбах. Прогноз Івана Громікова

21:45/08 гру '15

«Манчестер Cіті» вихід до плей-офф вже заробив, але віце-чемпіони Англії ще можуть поборотися за перше місце в своїй групі. Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, екс-редактор відділу британського футболу на сайті football.ua, нині постійний прогнозист «Рейтинга Букмекерів», ділиться прогнозом на гру команди Мануеля Пеллегріні. 

З «Ман Сіті» таке трапляється не часто, але питання з виходом до стадії плей-офф команда Мануеля Пеллегріні вирішила ще після четвертого туру. Це не означає, що англійці не мають жодної турнірної мотивації: вони ведуть вже заочну боротьбу з «Ювентусом» за перше місце в групі і можливість його посісти здобудуть тільки у випадку перемоги над «Боруссією» в останньому турі. Для «Сіті» це має значення: команда звикла програвати топ-командам в 1/8 фіналу, і вона дуже бажає уникнути зустрічі з «Баварією», «Барсою» чи «Реалом» цього разу.

Перемога на цим же суперником у Німеччині далася команді Пеллегріні складно, але вдома вона — великий фаворит, який також відчуває злість після поразки від «Стоку» в чемпіонаті Англії. «Сіті» знову буде без капітана Венсана Компані, а це, щоб не казав Пеллегріні, веде до можливих проблем в обороні. Саме тому букмекери оцінюють ставку на голи обох команд скромними 1.44.

Нас такий варіант не задовольнить. Тому я пропоную взяти фаворитизм «Ман Сіті» та імовірно відкритий характер гри, зробивши ставку на перемогу англійців та тотал голів більше 2.5. Коефіцієнт на такий розклад — 2.05, і він вартий нашої уваги.

Ординар: Виграш
«Манчестер Сіті» — «Боруссія» Менхенгладбах
08.12.2015 21:45 ЕЕТ
Ліга чемпіонів
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0