«Манчестер Сіті» – «Боруссія» (Д). Прогноз від Тараса Пруського

04:00/21 лип '18

Матч відкриття мажнародного кубку чемпіонів, по суті даний турнір не є важливим для команд, це всього навсього тур по Америці для заробітку грошей та виступів перед американською аудиторією.

Даний турнір це завжди непередбачуваність, адже кожен тренер може зрубити безліч замін, тому зазвичай на перший тайм виходять більш менш основні склади, а на другий випускають резерв, щоб сильно не навантажувати основу, але нажаль на даний момент FavBet не пропонує події “Результативнітсь таймів: 1 тайм > 2 тайм”, але як варіант для ставки – вона має великі шанси.

Також цікаві коефіцієнти на перемогу у матчі на команди, на МС коефіцієнт 3,05 явно зависокий, навіть не зважаючи, що багато гравців отримають ще відпочинок, але думаю у цьому матчі вирішить саме рівень гравців та їх дисциплінованість, також варто відзначити головного тренера МС – Гвардіолу, який на мою думку являється одним із найкращих.

Ну і куди ж без ризику, ставка що МС виграє в обох таймах за божевільний коефіцієнт 8.5, це занадто, резерв думаю також має дати бій.

Ординар: Програш
-1000₴
04:00/21 лип
«Манчестер Сіті» – «Боруссія» (Д)
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
-1000₴
04:00/21 лип
«Манчестер Сіті» – «Боруссія» (Д)
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0