«Манчестер Сіті» – «Атлетіко»: прогноз і ставка Максима Гіленка

22:00, 05 кві 2022
Ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1/2/3», а також постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко поділився думкою про матч ¼ фіналу Ліги чемпіонів «Манчестер Сіті» – «Атлетіко».

«Манчестер Сіті» зараз у своїх найкращих зразках. М’яч взагалі не віддають. Створюють інколи достатньо моментів, а інколи має місце така невесела стерильність. Як проти «Бернлі», «Крістал Пелес» чи «Спортінга» у грі-відповіді. При цьому самі «містяни» майже не пропускають.

Місяць-два можна було припустити, що «Атлетіко» може програти розгромно. Команда й близько не демонструвала звичну надійність в обороні. Але зараз схоже Дієго Сімеоне вдалося відшукати баланс. «Матрацники» зараз чергують «сухарі» із матчами з одним пропущеним голом.

В чому я впевнений (наскільки можна бути впевненим у беттінгу), так це в тому, що більше двох «Атлетіко» пропустити не повинен. Не того рівня команда, не та стадія. Але й в тому, що гості заб’ють бодай гол в мене є сумніви – з огляду на те, скільки атак взагалі зможе провести іспанська команда. Тому пропоную ставити на тотал менше 2,5 голів із коефіцієнтом 2,12.

Ординар: Виграш
Ліга чемпіонів
22:00/5 кві
«Манчестер Сіті» - «Атлетіко»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі