«Манчестер Сіті» – «Атлетіко»: прогноз і ставка Івана Громікова

22:00, 05 кві 2022
Прогнозом на матч ¼ фіналу Ліги чемпіонів «Манчестер Сіті» – «Атлетіко» ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, коментатор каналів Setanta Sports і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

«Манчестер Сіті», безумно, є фаворитом цього протистояння. 2016-го року «Атлетіко» вдалося зупинити «Баварію» Пепа Гвардіоли на стадії 1/2 фіналу за рахунок якісного захисного футболу, але зараз різниця в силі команд є більшою. Попри статус чемпіона Іспанії, «Атлетіко» лише веде боротьбу за потрапляння до Ліги чемпіонів у чемпіонаті та проводить не найкращий сезон.

 Тим не менш, останні два місяці пройшли для команди Дієго Сімеоне добре. В чомусь мадридці повернулися до тих принципів, які приносили їм успіх раніше. Вони точно повернуться до свого футболу у протистоянні з «Ман Сіті». Цей манчестерський суперник значно сильніший за попереднього, але можна розраховувати на стійкість «Атлетіко» і на те, що просто чемпіонам Англії у цьому протистоянні не буде.

Вважаю, що «Ман Сіті» стане переможцем протистояння і, мабуть, виграє перший поєдинок. Але все одно бачу проблеми для підопічних Гвардіоли через захисну зосередженість і характер супернику. Через це поставлю на те гостей з форою +1.5. Коефіцієнт – 1.85.

Ординар: Виграш
Ліга чемпіонів
22:00/5 кві
«Манчестер Сіті» - «Атлетіко»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі