«Манчестер Сіті» – «Арсенал»: прогноз і ставка Олексія Андронова

14:30, 28 сер 2021
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч англійської Прем’єр-ліги «Манчестер Сіті» – «Арсенал».

Матч, в якому, на мій погляд, клас команд абсолютно непорівнянний. Над «Арсеналом» давно вже всі потішаються. Команда була колись безумовним членом англійського Big four, «великої четвірки». Зараз вона і в «велику сімку» увійти не може.

Я б все одно запропонував не відштовхуватися від результату. Ми знаємо, як «Сіті» може безладно зіграти в обороні з такими суперниками. Він може пропустити гол, який треба буде потім компенсувати. Може це станеться, може й ні. Але, мені здається, найкраща ставка тут – «тотал більше ніж 3 м’ячі з можливістю повернення». Коефіцієнт – 2,08.

По-перше, «Арсеналу» просто нічого робити там, якщо він притиснеться до своїх воріт. Йому зовсім погано буде. Так що доведеться «Арсеналу» йти вперед, шукати свої шанси. А «Ман Сіті» під настрій такого суперника може «закатати» дуже серйозно.

«Тотал більш як 3 м’ячі». Впевненість – 7 по 10-бальній шкалі.

Ординар: Виграш
АПЛ. 3-й тур
14:30/28 сер
«Манчестер Сіті» – «Арсенал»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
220
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі