Малі – Кот-д’Івуар. Прогноз і ставка Олександра Золотогорського

19:00, 08 лип 2019

Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ» і коментатор футболу на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський склав прогноз на матч Кубка африканських націй Малі – Кот-д’Івуар.

На Кубку африканських націй вистачає сенсація. Чого коштує тільки виліт Єгипту. А ще багато матчів з мінімальною кількістю голів. Висновки? Треба знайти матч, який може стати результативним, і це дасть хороший коефіцієнт. На меленьких множниках на такому турнірі грати не варто, тим більше в плей-оф.

І я спробував знайти великий коефіцієнт в матчі Малі – Кот д’Івуар. Обидві команди достатньо впевнено пройшли груповий турнір в показали, що можуть забивати. В обох команд достатньо потужні атаки. Малі забило 6 м’ячів на груповому етапі, Кот д’Івуар – 5. І не сказати, що все в порядку в них в обороні.

Івуарійці – звичайно, явний фаворит. Вони кадрово сильніше. Але навіть в матчі з намібійцями вони пропустили. І давали супернику достатньо шансів…

Отже, знаходимо божевільний коефіцієнт 5.1 на «Паріматч» на те, що Кот д’Івуар переможе і буде тотал більше 2.5. На таких цифрах це можна зіграти!

Ординар: Програш
КАН
19:00/8 лип
Малі – Кот-д’Івуар
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0