Макс Холлоуей – Яїр Родрігез: прогноз і ставка. «Термінатор» зі спецефектами «матриці» виходить на полювання

02:00, 14 лис 2021
У світі ММА спостерігається затишшя. До великого номерного карду ще цілий місяць, а в дні сьогоднішньому доводиться задовольнятися тим, що є. У найближчу добу лише один бій (мейн-івент) вартий уваги.

Давно у справі ми не бачили «Благословенного» гавайця. Крайній свій бій Макс провів у січні і яким же він страшенно був прекрасним. Букмекери того вечора явно недооцінили силу Холлоуея, виставляючи на нього котирування в районі 1.6. Келвіну Каттару, котрий прийняв на себе шалену кількість ударів (445 всього, з яких 274 акцентовані попадання в голову, 117 по корпусу та 54 в область ніг), можна лише поспівчувати. Як промовив по закінченню двобоя Дейна Уайт – «я гадав, що він помре в октагоні».

Мексиканська «пантера» в особі Родрігеза проведе свій перший бій з жовтня 2019 року. Тобто до даного протистояння він підходить з дворічним простоєм, що вже звучить, як вирок. Різні були причини відсутності Яїра в октагоні – це і проблеми тестування на допінг, і травми, у світлі чого спливає логічне питання, в яких кондиціях він постане саме тут і зараз, проти найбільш вбивчого ударника дивізіону? Знову ж таки, висновки, виходячи з перерахованого, напрошуються самі собою й для представника Мексики вони звичайно ж невтішні.

З огляду на те, в якій формі постав Макс у бою з Каттаром після двох фіаско від Волкановськи, танцювати в ставці варто саме від його багажу технічного оснащення. У стійці, незалежно від вагової категорії, рівних Холлоуею немає. У цьому плані він феномен. Другою відмінністю гавайця є його кардіо і будучи затятим темповиком, гаваєць має чудову можливість завершити майбутній поєдинок достроково, задавивши опонента своїм лютим пресингом. Тільки проти цих двох аспектів Родрігезу вже крити нема чим (розрахунок хіба що на лакі-панч). Очікую побачити град ударів, котрі андердог не витримає й рефері дасть відмашку в раунді десь так 3-му, 4-му.

Виграй 5 тисяч гривень за коментар у конкурсі «Час Покаже»

Ординар: Програш
UFC. Fight Night
02:00/14 лис
Макс Холлоуей – Яїр Родрігез
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
372
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі