«Майнц» – «Кельн». Прогноз Олексія Андронова

18:30/22 січ '17

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, що спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Майнц» – «Кельн» в 17-му турі німецької Бундесліги сезону 2016/2017. Гра відбудеться в неділю ввечері на стадіоні «Опель – Арена – Кофас – Арена» в Майнці. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі буде «низ» – «тотал менше 2,5 м’яча».

«Майнц» – «Кельн» – матч першого післяноворічного туру чемпіонату Німеччини. І «Кельн» – одна з команд, яка в першому колі добре вирішувала свої завдання, яка високо йде. «Кельн» – команда, яка традиційно, перш за все, робить ставку на надійну оборону. Думаю, що вона не змінить собі і на полі суперника, на стадіоні «Кофас-Арені». Я припускаю, що «Кельн» повинен добре виступити, але навіть якщо в гостях і буде якась неприємність, не чекаю великої кількості забитих м’ячів, тому що, напевно, і для однієї, і для іншої команди важливіше надійно зіграти в обороні. Не виключаю, що матч взагалі може закінчитися нульовою нічиєю.

Обираю ставку – «тотал менше 2,5 м’яча» з коефіцієнтом 1,81. Як на мене, цілком гідно.

Ординар: Виграш
Чемпіонат Німеччини. Бундесліга 2016/2017. 17-й тур
18:30/22 січ
«Майнц» - «Кельн»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0