«Майнц» – «Кельн». Прогноз Олексія Андронова

18:30/22 січ '17

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, що спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Майнц» – «Кельн» в 17-му турі німецької Бундесліги сезону 2016/2017. Гра відбудеться в неділю ввечері на стадіоні «Опель – Арена – Кофас – Арена» в Майнці. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі буде «низ» – «тотал менше 2,5 м’яча».

«Майнц» – «Кельн» – матч першого післяноворічного туру чемпіонату Німеччини. І «Кельн» – одна з команд, яка в першому колі добре вирішувала свої завдання, яка високо йде. «Кельн» – команда, яка традиційно, перш за все, робить ставку на надійну оборону. Думаю, що вона не змінить собі і на полі суперника, на стадіоні «Кофас-Арені». Я припускаю, що «Кельн» повинен добре виступити, але навіть якщо в гостях і буде якась неприємність, не чекаю великої кількості забитих м’ячів, тому що, напевно, і для однієї, і для іншої команди важливіше надійно зіграти в обороні. Не виключаю, що матч взагалі може закінчитися нульовою нічиєю.

Обираю ставку – «тотал менше 2,5 м’яча» з коефіцієнтом 1,81. Як на мене, цілком гідно.

Ординар: Виграш
Чемпіонат Німеччини. Бундесліга 2016/2017. 17-й тур
18:30/22 січ
«Майнц» - «Кельн»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.11.2017 по 30.11.2018 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0