«Майнц» – «Баварія»: прогноз і ставка Олексія Андронова

16:30, 24 кві 2021
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч «Майнц» – «Баварія» у 31-му турі німецької Бундесліги сезону-2020/21.

Досить цікава гра повинна вийти з огляду на ті нервові обставини, які останнім часом були в «Баварії», враховуючи прийдешню зміну тренера. Я думаю, футболісти дуже вдячні Фліку за півтора року, які вони провели разом. Постараються мюнхенці не відкладати історію з чемпіонством. У тому випадку, якщо «Баварія» «Майнц» переможе, вона виграє чемпіонат Німеччини достроково. Далі вже всі можуть займатися своїми справами. В інших турнірах «Баварія» участі не бере.

Я абсолютно впевнений, що Мюнхен переможе. Він набагато сильніший. Якщо команда як слід налаштується, то «Майнцу» не встояти. Мені здається, хороша ставка на цей матч – перемога «Баварії» з форою (-1,5) з коефіцієнтом 1,90. Впевненість в цій ставці оцінюю дев’яткою за 10-бальною шкалою.

Ординар: Програш
Бундесліга. 31-й тур
16:30/24 кві
«Майнц» – «Баварія»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
74
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі