«Майнц» – «Байєр». Прогноз Олексія Андронова

16:30/24 вер '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Майнц» – «Байєр» в п’ятому турі німецької Бундесліги 2016/2017. Гра відбудеться в суботу вдень на стадіоні «Опель-Арена – Кофас-Арена» в Майнці. Наш експерт припускає, що в майбутній зустрічі «Байєр» нарешті реалізує свої моменти і здобуде перемогу.

«Майнц» приймає леверкузенський «Байєр». Дуже складний був графік у німецьких клубів, які виступають у єврокубках. Але я не думаю, що в цій грі хтось буде економити сили перед Лігою Європи у випадку з «Майнцем» і Лігою чемпіонів у випадку з «Байєром». Леверкузенцям потрібно вирішувати свої завдання і в чемпіонаті. Останнім часом удача від них відверталася. І, на мій погляд, «Байєр» очок не добрав.

Мені здається, що скоро настане момент, коли якість гри перейде в кількість набраних очок. Тринькати моменти, як «Байєр» це робив в попередніх турах, він на цей раз не стане. Та й «Майнц» – не найскладніший суперник. Проти нього навіть в гостях «Байєр» повинен грати з позиції сили. У зв’язку з цим вибираю ставку на перемогу «Байєра» з коефіцієнтом 2,45.

Ординар: Виграш
Чемпіонат Німеччини 2016/2017. Бундесліга. 5 тур
16:30/24 вер
«Майнц» - «Байєр»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0