«Маямі» — «Фінікс»: прогноз і ставка. «Санс» програють «Хіт»

02:00, 24 бер 2021
У матчі регулярного сезону-2020/21 Національної баскетбольної асоціації «Маямі Хіт» прийме «Фінікс Санс».

«Маямі»

Ще зовсім нещодавно «Хіт» могли похвалитися серією з 11 перемог в 12 матчах, але знову почалась невелика криза у вигляді низки з трьох поразок, більш того двічі «Маямі» програв вдома «Індіані». Друга поразка була в овертаймі, і там флоридцi самі винні, що упустили перемогу.

Зараз у «Хіт» за винятком Горана Драгіча усі лідери в строю. Джиммі Батлер, Бен Адебайо і група снайперів помічників, ось тільки зі стріляниною iз-за дуги все не дуже добре останнім часом. Проте, зрозуміло, що «Хіт» в майбутньому складному матчі проти одного з лідерів Заходу постараються завершити свою серію поразок. Варто зазначити, що в поточному сезоні команда з півдня більше двох матчів поспіль вдома не програвала, а до фіаско з «Індіаною» взяли шість з семи боїв на своєму паркеті.

«Фінікс»

«Санс» не зовсім вдало завершили свою п’ятиматчеву домашню серію. Двічі довелося капітулювати, причому одна з поразок також була від «Індіани». В цілому ж арізонцi в бойовому складі діють стабільно. На виїзді навіть не перервана ще серія з шести перемог, в рамках якої «Фінікс» ще й пристойно грав у захисті. Тричі суперники не зуміли набрати і ста очок.

У відмінній формі зараз Девін Букер. Постійно проявляє активність Кріс Пол. Є Ейтон, Бріджес. Лава запасних регулярно допомагає своїм лідерам. Але, останній матч проти знекровлених «Лейкерс» був дуже простим, а зараз чекає битва, та ще й на виїзді, тому переможна гостьова серія «сонячних» зараз під загрозою.

Прогноз

Незважаючи на дуже пристойну гру гостей, виїзна переможна серія «Фінікса» затягнулася, та й «Маямі» не дозволяє собі програвати вдома три рази поспіль. В рівній і напруженій грі мої переваги на боці «Хіт», у яких є і ресурси і персоналії, щоб зупинити «Санс». В даному випадку можна навіть трохи збільшити коефіцієнт, взявши перемогу «Хіт» з форою (-1).

Ординар: Програш
НБА. Регулярний сезон-2020/21
02:00/24 бер
«Маямі» — «Фінікс»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі