Магда Лінетт – Еліна Світоліна: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

13:00, 03 лип 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч Вімблдона, де між собою зіграють Магда Лінетт – Еліна Світоліна.

Магда Лінетт

Понад десять років Лінетт стабільно тримається в топ-100 рейтингу. На пік форми тенісистка вийшла лише в останні сезони, коли змінила команду та заграла у зовсім іншій манері. Якщо раніше полька прагнула домінувати на корті та вести гру, то тепер відіграє в комбінаційній манері. Це дало змогу Магді додати не тільки в різноплановості, а й поліпшити результати на всіх типах покриттів. Варто відзначити і стабільність Лінетт, вона здатна здобувати результати на дистанції. Але як би тенісистка не намагалася заграти на вищому рівні, їй, як і раніше, нічого не вдається запропонувати суперницям рівня топ-15.

Еліна Світоліна

На кожному турнірі «Великого шлему» Світоліна виступає під тиском. Після повернення в тур українка заявила, що має намір боротися за найбільші титули і претендувати на лідерство. Були відрізки, коли Еліні вдавалося виступати у фінальних стадіях ТВШ, але вона, як і раніше, ще не була близька до трофея. Світоліна змінила стиль гри, тепер тенісистка прагне більше часу проводити в атаці. Українка має план «Б», оскільки може відійти за задню лінію і діяти від глухої оборони. Тільки Еліна більше не виділяється роботою ніг та швидкістю, до того ж вона стала швидше втомлюватися. Попри всі труднощі Світоліна тримається на 21-й сходинці рейтингу.

Розбір поєдинку

Обидві тенісистки впевнено діють на своїх геймах на трав’яних покриттях. У Лінетт не лише варіативна подача, а й високі навички гри біля сітки. Не чекаю, що Світоліна зробить у першому сеті більше (2,5) брейків. Варто відзначити стабільну другу подачу дівчат, вони мало припускаються подвійних помилок, тому очікую, що брейк трапиться раніше.

Ординар: Виграш
Вімблдон 2024
13:00/3 лип
Магда Лінетт - Еліна Світоліна
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Вімблдон 2024
13:00/3 лип
Магда Лінетт - Еліна Світоліна
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі