Мадагаскар – Туніс. Прогноз і ставка Вадима Скічка

22:00, 11 лип 2019

Дві команди які перед початком змагань мало хто міг собі уявити серед восьми найсильніших. Тим не менш вони тут. Обрати з них ймовірнішого учасника півфіналу непросто, тому постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко йде іншим шляхом.

От скажіть чесно, ви могли собі уявити, що Мадагаскар не просто вийде з групи з Нігерією та Гвінеєю, а виграє її? Острів’яни зараз без перебільшення живуть своєю мрією – перша участь на континентальній першості та одразу ж такий успіх! Якось рука не підіймається ставити проти них. Крім того у цьому чвертьфіналі висока імовірність нічийного результату в основний час. А що, Туніс хіба дарма зіграв уже чотири поспіль нічиї на полях Єгипту?

Погляньте краще на статистику кутових у матчах Мадагаскару. Далі подаю загальну кількість корнерів, а в дужках кутові у виконанні острів’ян. 8 кутових з Гвінеєю (3),  13 з Бурунді (8), 8 з Нігерією (3), 8 з ДР Конго (3). Отже нічого видатного. Буквально ідентичні цифри у Тунісу. 3 кутових з Анголою (0 у «Орлів Карфагену»), 10 з Малі (4), 8 з Мавританією (4), 13 з Ганою (5). Та ці команди просто зневажають кутові!

Ординар: Виграш
Кубок африканських націй
22:00/11 лип
Мадагаскар - Туніс
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0