Мадагаскар – Туніс. Прогноз і ставка Олексія Андронова

22:00, 11 лип 2019

Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч Мадагаскар – Туніс в 1/4 фіналу Кубка африканських націй.

Кубок африканських націй, стадія плей-офф. Досить цікавий, по-хорошому непередбачуваний турнір. Є збірні-відкриття – до них, звичайно, відноситься збірна Мадагаскару, від якої не очікували такої спритності. Кілька сенсаційних результатів було у виконанні цієї команди, якій належить зіграти зі збірною Тунісу. Це дуже міцна збірна, серйозна. Вона регулярно бере участь в пізніх стадіях великих турнірів, команда, яка знає собі ціну, а головне, мені здається, що вона вже зараз знає ціну Мадагаскару. Жодних недооцінок тут бути не може.

Команди грали між собою всього два рази, обидва рази виграв Туніс. Я думаю, що і зараз Туніс буде фаворитом матчу. Для збірної Мадагаскару пора подвигів вже пройшла. Той досвід, які туніські футболісти мають, що виступають в Європі, він повинен позначитися.

Мій варіант – ставка на чисту перемогу Тунісу, коефіцієнт 1,87. Непогано Мадагаскар розігнав цей коефіцієнт, і допомагає нам на ньому зіграти.

Ординар: Виграш
Кубок африканських націй - 2019. 1/4 фіналу
22:00/11 лип
Мадагаскар - Туніс
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0