Люксембург – Боснія і Герцеговина: прогноз і ставки | Дива не станеться

21:45, 16 лис 2023
Переміщуємося на Стад-де-Люксембург, де місцеві «червоні леви» готують гарячий прийоми гостям із Балканського півострова. Чекаємо на гарячу битву, спираючись на статистику.

Боснійці втратили турнірну мотивацію після домашньої поразки від Португалії (0:5), котра знищує всіх на своєму шляху, маючи стовідсотковий показник перемог (8 із ​​8), при божевільній різниці забитих/пропущених (32:2). Дані цифри «селесао» говорять про те, що не варто скептично дивитися на Боснію в майбутньому протистоянні, незважаючи на фіаско від фаворита групи, перед яким капітулюють усі без винятку.

Люксембург в ході майбутнього поєдинку може остаточно втратити мотивацію боротися до останніх хвилин, якщо словаки переграватимуть Ісландію в паралельній дуелі, в чому немає впевненості. І все ж виходитимемо з того, що представник карликової держави зіграє в притаманній для себе агресивній манері, нав’язуючи супернику силовий стиль гри.

Лише у крайніх двох поєдинках Люксембург спровокував на собі 40 фолів (по 20 від Словаччини та Ісландії), плюс не забуватимемо, що й у очному поєдинку з Боснією у першому колі було зафіксовано 26 порушень (15:11 за Люксембургом). До слова, в одному із матчів відбору за участю «червоних левів» суддя зважився на вилучення (дуель проти «вікінгів»). Чому б і проти гарячих балканців не ризикнути зіграти червону картку за 4.8?

Господарі гратимуть на перемогу й враховуючи результат матчу 4-го туру у боснійській Зениці (2:0 за «левами»), свій м’яч-два Люксембург обов’язково заб’є. Боснія ж гратиме без вантажу відповідальності за результат, при цьому констатуємо той факт, що балканці не добирають за забитими у нинішній відбірковій кампанії. Наприклад, у тій самій очній зустрічі з підопічними Гольця «синьо-жовті» не реалізували пенальті, дивом не забили у ворота Ісландії при метриці xG 2.0, могли розраховувати на свій м’яч і у гостьовому поєдинку проти Словаччини (xG 1.17). «ОЗ + ТБ 2.5» за розкішні 2.53 бачиться прийнятною пропозицією, з огляду на вищезазначене.

Ординар: Програш
Євро-2024. Кваліфікація. 9-й тур
21:45/16 лис
Люксембург – Боснія і Герцеговина
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Євро-2024. Кваліфікація. 9-й тур
21:45/16 лис
Люксембург – Боснія і Герцеговина
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі