ЛЄ. Прогноз від Руслана Чепіля

21:30/19 лип '18

1) ФК Рига – ЦСКА Софія. Перший матч пройшов за солідної переваги болгарів. 18 ударів в сторону воріт суперника, з них в ствір лише 3. Рахунок на табло 1:0 не той показник на який ЦСКА розраховувало в домашньому матчі. Думаю другий матч проходитиме в такому ж руслі, ЦСКА контролюватиме гру та створюватиме моменти. Є досить багато сильних виконавців в ЦСКА, зокрема кілька бразильців та португальців які мають вирішувати результат гри. Пропоную взяти перемогу ЦСКА.
2) Маккабі Тель-Авів – Ференцварош. Маккабі більше володіло м”ячем в першому матчі. 15 ударів в сторону воріт суперника свдічать про непогану гру в атаці. На своєму полі Маккабі грає дуже добре, вболівальники гнатимуть команду вперед. Маккабі постійний учасник групового раунду або Ліги Чемпіонів або Ліги Європи. Очікую в цьому сезоні знову проходів в групову стадію від ізраїльтян. Беремо перемогу Маккабі з форою -1.
3) Тітоград – Торсхавн Б-36. Тітоград – команда досить солідного рівня. Перший матч пройшов під диктовку чорногорців, але закінчився нулями. 15 ударів в сторону воріт із них 5 в ствір. В домашній грі Тітоград зробить усе для впевненої перемоги та виходу в наступну стадію. Думаю команда фарерських островів не зможе нічого протиставити чорногорцям. Візьмемо перемогу Тітоград з форою -1,5.

Ординар: Програш
-1000₴
19:30/19 лип
ФК Рига - ЦСКА Софія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Повернення
20:00/19 лип
Маккабі Тель-Авів - Ференцварош
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
-1000₴
21:30/19 лип
Тітоград - Торсхавн Б-36
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0