ЛЄ-2018-19, кваліфікація. Експрес від Андрія Сливи

21:00/19 лип '18

Кваліфікація Ліги Європи і клуби малих країн з’ясовують, хто краще на даному етапі. Придумав я невеликий експрес з розрахунку, що фаворити повинні перемагати на своєму полі.
Аполлон – Стумбрас. Литовський клуб несподівано виграв перший матч у кіпрського Аполлона, який має вже достатній досвід гри в Єврокубках. Стумбрас – клуб молодий, але добре фінансований, в його складі грають 4 бразильця. Аполлон в першому матчі виглядав непогано, просто не пощастило. Вдома кіпріоти повинні перемагати з різницею мінімум у 2 м’ячі. Я не знаю, чи зможуть вони це зробити, але, думаю, пару м’ячів в загальному в матчі-відповіді буде забито.
Бейтар – Чихура. По класу і, знову ж таки досвіду міжнародних зустрічей, ізраїльський клуб більш маститий за грузинського. Чихурі вдалося на рівних зіграти з Бейтаром вдома, а в Єрусалимі все буде по-іншому. Думаю, у себе вдома Бейтар повинен перемагати.
Копенгаген – КуПС. Тут різниця в класі ще більше. Копенгаген зобов’язаний виходити в груповий етап. На відміну від попередніх пар, тут фавориту вдалося мінімально перемогти на фінській землі. Ну, а вдома Копенгаген особливо сильний і КуПС йому просто не суперник. 2: 0 – це мінімум, а то і розгром непристойний може трапитися в столиці Данії.
Удачі!

Експрес: Програш
-500₴
20:00/19 лип
Аполлон Лiмассол - Стумбрас
20:45/19 лип
Бейтар Єрусалим - Чихура
21:00/19 лип
ФК Копенгаген - КуПС
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0