Лулу Сан – Юлія Стародубцева: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

16:30, 03 лип 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч Вімблдона, де між собою зіграють Лулу Сан – Юлія Стародубцева.

Лулу Сан

Сан проводить найкращий відрізок у кар’єрі. Уперше тенісистка наблизилася до дебюту в топ-100 рейтингу. Представниця Нової Зеландії вже виграла два престижних титули на рівні ITF, завдяки чому отримала можливість більше ігрового часу проводити на WTA-турнірах. У Лулу немає гучних результатів на високому рівні, їй лише кілька разів вдавалося проходити початкові стадії. Найбільша перемога в кар’єрі Сан припала на Вімблдоні 2024 року, коли в першому колі тенісистці вдалося обіграти Жен. Лулу майстерно вміє підлаштовувати свою гру під дії суперниць, за потреби вона може відігравати на корті й першим номером. Але Сан занадто психологічно нестабільна, і вона може втратити контроль над грою після серій простих помилок.

Юлія Стародубцева

Прогрес Стародубцевої відзначений не тільки WTA, а й іншими гравцями. Українка досить пізно почала професійну кар’єру, але минулого сезону їй вдалося виграти чотири титули на рівні ITF. Цього сезону Юлія набирається досвіду виступів на Прем’єрах і «Великих шлемах», але поки що результатів немає. Стародубцева має баланс у своїй грі, вона виділяється відчуттям м’яча і вмінням легко виконати навіть найскладніший удар. Не можна не відзначити подачу Юлії, вона чітко направляє м’ячі за місцем. Незважаючи на універсальність Стародубцевої, у тенісистки часто трапляються дні, коли вона багато помиляється і не знає, як вийти з цієї ситуації.

Розбір поєдинку

Матч рівних за силою суперниць. Обидві тенісистки проводять найкращий відрізок у кар’єрі, покращили результати і не мають досвіду виступів на такому рівні. Очікую, що жодній із тенісисток не вдасться домінувати на корті впродовж усього матчу. Тому буде пробитий тотал більше.

Ординар: Виграш
Вімблдон 2024
16:30/3 лип
Лулу Сан - Юлія Стародубцева
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі