«Лудогорець» – «Динамо» Батумі: прогноз і ставка Максима Гіленка

21:00, 10 лип 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч кваліфікації Ліги чемпіонів «Лудогорець» – «Динамо» Батумі.

Цікаво, як вплинули на коефіцієнти успіхи грузинської збірної Євро? За відчуттями, там просто вся країна пила, відзначаючи вихід у плей-оф. «Лудогорець», наче на противагу, представник однієї з найбільших європейських країн, які Євро пропускають. І не просто представник, а гегемон – після «обнулення» «Баварії», «Шерифа» та «Ред Булла» цей клуб – єдиний на континентi, який не віддає нікому титул понад 10 років.

У команди з Розграду 13 титулів поспіль – і, що характерно, 13 титулів загалом. Він і заснований був у 2000-ті – дуже амбітним бізнесменом. Ще працювати і працювати, щоб наздогнати титулами «Левські», у якого 26 чемпіонств, і софійський ЦСКА (31)! Але якщо не торкатися минулого та майбутнього, а говорити про сьогодення, то клас «Лудогорця» та батумського «Динамо» просто незрівнянний.

Чемпіонат Європи насправді більше говорить про можливості «Лудогорця», ніж «Динамо». Квадво Дуа, який допоміг збірній Швейцарії обіграти тих же угорців, представляє саме болгарський гранд. А ось від грузинського клубу там лише Гіоргі Цітаїшвілі, який, звичайно, добре нам усім знайомий, але взагалі не справив такого монструозного враження навіть на Євро. «Лудогорець» повинен вигравати – і вигравати впевнено.

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Нідерланди – Англія: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Ліга чемпіонів. Кваліфікація
21:00/10 лип
«Лудогорець» – «Динамо» Батумі
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі