«Лудогорець» – «Арсенал». Прогноз Івана Громікова

21:45/01 лис '16

Прогнозом на матч Ліги чемпіонів між «Лудогорцем» та «Арсеналом» ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, колумніст сайту SportArena.com, ведучий «Радіо Аристократи» та постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

«Арсенал» знищив «Лудогорець» у лондонському матчі, забивши у ворота болгарської команди шість мˋячів. Чесно кажучи, я не бачу, з якої причини у команди Арсена Венгера можуть виникнути проблеми у другому поєдинку з аутсайдером групи. «Каноніри» не звикли зберігати сили: коли вони перебувають у формі, то повністю віддають себе кожній грі. Та й сенсу немає — гра проходить у вівторок, часу відновитися до вихідних більш ніж достатньо.

А зараз «Арсенал» точно у формі, що підтвердив і суботній розгром «Сандерленду». Думаю, лондонській команді по силах ще одного разу впевнено обіграти «Лудогорець». Хочу взяти спеціальну пропозицію, коефіцієнт на яку виріс до 8.0. «Арсенал» переможе або 3:0, або 4:0, або 5:0, а один з мˋячів забˋє Олівˋє Жиру. Француз повернувся після травмі і йому потрібно вести боротьбу за місце в основі. Рішучість Жиру продемонстрував дублем у суботній грі. Він напевно вийде у старті та напевно стане автором хоча б одного з декількох голів своєї команди.

Ординар: Програш
«Лудогорець» - «Арсенал»
01.11.2016 21:45 ЕЕТ
Ліга чемпіонів
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0