«Лос-Анджелес» – «Едмонтон»: прогноз і ставка Максима Колісниченка

05:00, 09 тра 2022
Грає
У поєдинку національної хокейної ліги (НХЛ) зійдуться «Лос-Анджелес» і «Едмонтон». Своїми думками щодо цього протистояння ділиться постійний хокейний експерт «Рейтингу Букмекерів» Максим Колісниченко.

«Едмонтон» після першого першого матчу цієї серії (3:4) двічі винесли «Лос-Анджелес» (6:0 і 8:2). Дуже схоже, що «Королі» віддали всі сили у першій грі і більше не зможуть нав’язати бій «Нафтовикам». Усі розгроми починалися з більшості, саме гра у нерівних складах є головним козирем «Едмонтона».

Для порівняння, «Кінгз» реалізували одну спробу з 12 (8%) і примудрилися навіть пропустити одну шайбу. А «Едмонтон» – забили п’ять шайб із 11-ти спроб (46%). Хочеться порадити хокеїстам «Кінгз» не віддалятися, тоді, можливо, у них з’являться шанси. Але як можна не фолити, коли просто не встигаєш за швидкими та технічними лідерами «Едмонтону»? Середній вік гравців «Лос-Анджелеса» значно більший, ніж у «Едмонтона», тому не фолити просто не вийде.

Ставлю на перемогу «Ойлерз» в основний час + тотал матчу більше 3,5 шайб за коефіцієнт 2.26.

Ординар: Програш
НХЛ
05:00/9 тра
«Лос-Анджелес» - «Едмонтон»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Конкурси
Суперприз до €100 000 від БК Marathonbet
Акція «Суперприз» – бонусна пропозиція від БК Marathonbet. Для отримання суперпризу необхідно правильно відповідати на питання, присвячені подіям запропонованого футбольного матчу.
365
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі