«Локомотив» — «Фенербахче». Прогноз Олександра Золотогорського

18:00, 25 лют 2016

Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ», коментатор футболу на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський вирішив дати прогноз на перший матч дня Ліги Європи. У грі «Локомотив» — «Фенербахче» він не вірить в господарів.

У першому матчі «Фенербахче» просто знищив «Локомотив» – не за рахунком, так за грою. Дуже велика ігрова перевага була в турецької команди.

І рахунок 2:0, хоч і створює комфортну ситуацію, все ж загальну перемогу ще не гарантує. Стамбульці мають зіграти на повну силу і намагатися не залишити супернику жодних шансів. Ще один момент: нехай говорять про «футбол без політики», але впевнений, що в турків буде додаткова мотивація в матчі проти росіян. Нехай вони жаліються, що в Москві холодно, нехай у них триває невдала гостьова серія – цей матч важитиме для них дуже багато.

У «Локомотива» не зіграє дискваліфікований шанувальник «ввічливих» футболок Тарасов. У них великі проблеми з нападом – після втрати в міжсезоння форварда Ніасса, «Залізничники» відчувають серйозний кадровий голод на цій позиції (в центрі атаки може зіграти лише Шкулетич). Я не дуже розумію, завдяки чому росіяни можуть відігратися, чи бодай нав’язати боротьбу.

Вважаю, що ставка на перемогу «Фенербахче» з форою (0) за двійку на William Hill цілком має право на життя. Це достатньо виважений вибір.

Ординар: Повернення
Ліга Європи
18:00/25 лют
«Локомотив» — «Фенербахче»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0