«Ліверпуль» – «Манчестер Юнайтед». Прогноз Олексія Андронова

22:00/17 жов '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Ліверпуль» – «Манчестер Юнайтед» у восьмому турі англійської Прем’єр-ліги сезону 2016/2017. Гра відбудеться в понеділок увечері на стадіоні «Енфілд» в Ліверпулі. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі зможуть забити обидві команди.

Понеділковий матч, який приверне увагу не тільки Англії, але і всієї Європи. Протистояння Юргена Клоппа і Жозе Моурінью, це трошки новий виток в їхніх взаєминах. «МЮ» стартував гірше, ніж «Ліверпуль». Це йому потрібно зараз доводити, показувати, на що він готовий. Мені здається, що складна буде гра для «МЮ». Він поки ще не сформований, не ідеальний.

«Ліверпуль» довше працює зі своїм тренером, краще розуміє, що хоче Юрген Клопп. Але все-таки я хочу піти від ставки на чиюсь перемогу в цій зустрічі, тому що гра може закінчитися з будь-яким результатом. Але я абсолютно впевнений, що будуть забиті м’ячі в цій зустрічі. Начебто не дуже великий коефіцієнт, але я впевнений, що забиті м’ячі будуть і в ті, і в інші ворота. І «Ліверпуль», і «МЮ» будуть шукати щастя в атаці.

Ординар: Програш
«Ліверпуль» - «Манчестер Юнайтед»
17.10.2016 22:00 ЕЕТ
Англійська Прем'єр-ліга 2016/2017. 8 тур
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0