«Ліверпуль» – «Челсі»: прогноз і ставка Олексія Андронова

19:30, 28 сер 2021
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч англійської Прем’єр-ліги «Ліверпуль» – «Челсі».

Мені здається, до цього матчу зараз складно підійти в плані накопиченої інформації з нинішнього сезону. Якісь базові поняття, природно, присутні. Тут ми побачимо протистояння двох німецьких тренерів, які пов’язані один з одним, змінювали один одного в «Майнці» та Дортмунді. Але тренери зовсім різні. Проте, думаю, ані той, ані інший не збираються «ховатися в раковину» від суперника і тільки захищатися.

Три рази з останніх чотирьох зустрічей «Ліверпуля» та «Челсі» ставка «обидві заб’ють» не проходила. Тільки раз вона зіграла, коли команди забили 8 м’ячів.

Мені здається, зараз красиво було б від цієї історії відштовхнутися. «Челсі» – найкращий клуб Європи, «Ліверпуль» претендує на це. Хороший матч, в якому треба чекати забитих м’ячів. 1,75 на «обидві заб’ють» – мій вибір. Впевненість 8 по 10-бальній системі.

Ординар: Виграш
АПЛ. 3-й тур
19:30/28 сер
«Ліверпуль» – «Челсі»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
220
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі