«Ліверпуль» – «Арсенал». Прогноз Івана Громікова

18:00/27 сер '17

Прогнозом на матч Прем’єр-ліги між «Ліверпулем» та «Арсеналом» ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, колумніст сайту SportArena.com, ведучий «Радіо Аристократи» та постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

Якщо відштовхуватися від останнього сезону, прогнозувати матчі «Ліверпуля» проти інших топових команд (за виключенням «МЮ») доволі просто — команда Клоппа в них має хороші шанси на перемогу. Якщо брати до уваги матчі з «Арсеналом», то логічне додавати до цього ще один пункт — хорошу результативність зустрічі.

У неділю пропоную взяти ставку, яка двічі зіграли в цих матчах минулої кампанії: «Ліверпуль» переможе та обидві команди забˋють». На неї зараз дають коефіцієнт 3.50. «Арсенал», до складу якого повертається Алексіс Санчес, обовˋязково скористається проблемами у захисті «Червоних», а мерсисайдці в свою чергу мають довести загальну власну перевагу — хоча б в очних протистояннях. Арсен Венгер — не з тих, хто вміє стримувати суперника такого типу, тому все складається на користь ще однієї виграшної ставки.

Ординар: Програш
«Ліверпуль» - «Арсенал»
27.08.2017 18:00 ЕЕТ
АПЛ
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0