Liquid vs NRG. Прогноз і ставка Олександра Петрика

18:00, 29 сер 2019
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч Liquid vs NRG, який відбудеться в рамках турніру StarLadder Berlin Major з CS:GO.

У другому турі групової стадії Berlin Major на нас чекає американське дербі: Liquid проти NRG.

Топ-1 колектив планети почав виступ на головному турнірі цього півріччя з перемоги над амбітними балканцями з CR4ZY, та ще й не побоявся зіграти на кращій карті противника. Протистояння на Mirage було не найпростішим для «коней», однак у другій половині американці швидко підлаштуватися під противника і не дозволили з’явитися навіть натяку на сенсацію.

NRG впевнено пройшли Challengers Stage і вчора в напруженому матчі здолали Renegades на Dust2. NRG є принциповим противником для Liquid: в 2019-м колективи зустрічалися один з одним кілька разів, і майже завжди перемогу святкували Liquid, однак частенько NRG доводили справу до овертаймів або як мінімум до близького рахунку в кінці.

Stanislaw, капітан NRG, напевно має план, як переграти топ-1 команду планети. У матчі ми можемо побачити різні карти: я припускаю, що колективи змагатимуться на Inferno, проте можливі варіанти (той же Overpass або Dust2).

З огляду на велику ймовірність побачити в цьому матчі Inferno (там за статистикою частіше граються довгі матчі) плюс непогані кондиції NRG, я ризикну в цій зустрічі поставити на перемогу андердога. Однак зі страховкою, додавши невелику плюсову фору. Коефіцієнт залишається солодким!

Ординар: Виграш
StarLadder Berlin Major
18:00/29 сер
Liquid vs NRG
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0